Domy parterowe
    
Wioletta 1

Wioletta 1
Przytulny projekt domu parterowego niepodpiwniczonego z bali Wioletta 1 to propozycja dla osób poszukujących niewielkiego, komfortowego domku za niewielkie pieniądze.


63 m2
Aga

Aga
Komfortowy całoroczny parterowy dom drewniany w prefabrykacie szkieletowym Aga nie posiada piwnicy, ale za to ma niemal 100m2 powierzchni użytkowej dla osób ceniących przestrzeń i wygodę.


98 m2
Aga 1

Aga 1
Funkcjonalnie wykonany niepodpiwniczony projekt domu szkieletowego Aga 1 pozwala na szybkie postawienie konstrukcji (tylko 5 miesięcy) na nawet niewielkiej działce.


95 m2
Aga 1 bis

Aga 1 bis
Kopertowy dach i niewielka weranda nadają parterowemu projektowi domu z bali Aga 1 Bis wyjątkowy charakter. Przemyślane rozmieszczenie pokoi pozwala na pełne wykorzystanie 100m2 powierzchni użytkowej.


95 m2
Dworek apis

Dworek Apis
Dworek Apis swoim wyglądem nawiązuje do prawdziwych dworków szlacheckich. Atmosfera wewnątrz budynku jest naprawdę wyjątkowa, a układ pomieszczeń pozwala na komfortowe użytkowanie domu przez cały rok.


99 m2
Aga 5

Aga 5
Całoroczny projekt domu Aga 5 oparty o zastosowanie naturalnego surowca, jakim jest drewno, z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom ekologicznych rozwiązań i przestronnych pomieszczeń.


130 m2
Dworek Anna

Dworek Anna
Oparty na drewnianej konstrukcji szkieletowej projekt Dworku Anna to propozycja skierowana do wielbicieli tradycyjnych rozwiązań architektonicznych i klasycznego stylu.


129 m2
Wioletta 2

Wioletta 2
Wyjątkowy projekt całorocznego domu Wioletta 2 stworzony w oparciu o drewnianą konstrukcję szkieletową stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących ekologicznych, trwałych i komfortowych rozwiązań. Duża powierzchnia użytkowa z interesującym rozkładem pomieszczeń pozwoli stworzyć wygodny do zamieszkania dom.

204 m2
Domy z użytkowym poddaszem
    
Aga 2

Aga 2
Komfortowy projekt domu piętrowego niepodpiwniczonego Aga 2 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących przytulną atmosferę wnętrz i klasyczny układ pomieszczeń.


124 m2
DZJ - 2

DZJ - 2
Całoroczny dom piętrowy DZJ-2 wykonany z naturalnego surowca budowlanego, jakim jest drewno odznacza się klasycznym wyglądem nawiązującym stylistycznie do dworków szlacheckich. Praktyczny rozkład pomieszczeń umożliwia wykreowanie funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej.

136 m2
Aga 4

Aga 4
Tradycyjny wygląd w połączeniu z wieloma praktycznymi rozwiązaniami, sprawiają, że projekt domu parterowego Aga 4 znajdzie wielu wielbicieli. Dwuspadowy dach nadaje całości charakteru dworkowego, zaś wnętrzom - niezwykle przyjazną atmosferę.

154 m2
Aga 6

Aga 6
Projekt całorocznego domu Aga 6 oparty jest na fundamentach realizowanych tradycyjną metodą i przy wykorzystaniu drewnianej konstrukcji szkieletowej. Dzięki temu możemy postawić twój wymarzony dom już w 5 miesięcy!


169 m2
Tajga

Tajga
Prosta forma, klasyczny kształt i naturalne surowce to niewątpliwe zalety projektu domu parterowego Tajga. Dodatkowymi atutami są niezwykła atmosfera wnętrz i funkcjonalny układ pomieszczeń, które zachęcą Was do przestąpienia progu.


179 m2